Студенти Інституту економіки були запрошені на чергову екскурсію

17 грудня на запрошення Товариства «Фозі Фуд» хлопці та дівчата, що навчаються в Інституті економіки Класичного приватного університету побували на екскурсії в одному з найбільших торгових центрів мережі магазинів «Сільпо», що знаходиться за адресою вул. Перемоги, 64.

 

 

 

Ким і де працювати студенти замислюються не тоді, коли отримують дипломи про вищу освіту, а, мабуть, ще під час складання вступних іспитів до університету. І так важко буває зробити правильний вибір. Тому такі екскурсії допомагають майбутнім економістам цей вибір зробити. Під час екскурсії студенти ознайомилися зі структурою торгівельної мережі, з правилами прийому на роботу співробітників, з умовами праці та навчання в межах офіційних програм підвищення кваліфікації для працівників магазинів «Сільпо». Після цікавої екскурсії для студентів була організована презентація, під час якої гостям розповіли про створення та функціонування супермаркетів, про організацію торгово-технологічного процесу, корпоративну культуру трудового колективу та наявність вакансій.
Наприкінці зустрічі студенти подякували за гостинність, а представники супермаркету побажали успіхів у навчанні та висловили сподівання про наступні зустрічі.