XXVІІІ Міжнародної наукової конференції студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”

13 листопада 2019 року відбулась XXVІІІ Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”.

 

 

 

 

Проведення у стінах Класичного приватного університету Міжнародної наукової конференції студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА” стало вже доброю традицією.

Відкрила, за традицією, конференцію д.е.н., д.ю.н., професор Покатаєва Ольга Вікторівна, перший проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Класичного приватного університету.

Загалом у XXVІІІ Міжнародній науковій конференції студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА” прийняло участь близько 500 осіб, з них 50 – учасників з інших ВНЗ України, а також зарубіжних ВНЗ – Казахстану, Грузії та Польщі.

З привітальним словом та доповіддю на тему „Інвестиційний потенціал Запорізької області” виступила Ганна Володимирівна Лабенська, заступник начальника відділу інвестиційної політики Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації.

Надіслав привітання з побажаннями творчого натхнення та нових наукових досягнень Президент Національної академії педагогічних наук України, Президент Товариства „Знання” України, академік НАН України, доктора філософських наук, професора, міністр освіти і науки України 2000-2005 років Кремень Василь Григорович.

Відтак, відео привітання з нагоди проведення конференції надіслали: Менлибаєв Куралбаї Несипбекович - ректор Академії „Bolashaq”, Казахстан; Аміт Кумар, доктор фінансів, доцент, Інтегральний університет, м. Лакнау, Індія.

Із доповідями виступили:
    студентка магістратури Інституту права ім. Володимира Сташиса КПУ Баранова Тетяна Віталіївна, з темою доповіді «Форми участі молоді у суспільному житті держави: правова регламентація та особливості реалізації»;
    ст. викладачі кафедри теоретичних основ фізичного та адаптивного виховання Чорна Тетяна В’ячеславівна та Корнілова Наталія Юріївна з темою «Перспективи впровадження інклюзивного фесту «Спорт для всіх»,
    ст. викладач, аспірант кафедри практичної психології Харченко Ольга Ігорівна з темою: «Психологічні особливості ставлення до власної зовнішності молодих жінок»,
    студент магістратури Інституту економіки КПУ Пеньов Владислав Олександрович з темою: «Розробка експертної системи оцінювання вартості бренду підприємства з елементами штучного інтелекту»,
   студентка 4 курсу Інституту управління, спеціальність «дизайн» Самойлова Олександра Юріївна з темою: «Виготовлення костюма фантастичного героя як частина художньо-проектної культури у навчальному процесі».

Ми висловлюємо подяку всім учасникам XXVІІI Міжнародної наукової конференції студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА” і зичимо творчого натхнення та успіхів. Сподіваємося, Ви отримали задоволення і від конференції, і від перебування в нашому навчальному закладі.