Триває реєстрація на ЗНО 2020 для вступу у заклади вищої освіти для здобуття ступеня бакалавра

03 лютого 2020 року розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.
Реєстрація учасників ЗНО триватиме до 24 березня 2020 року.

Випускники шкіл 2020 року або минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 4-х навчальних предметів:
українська мова і література (обов'язково);
на вибір: математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти.

Випускники минулих років мають можливість зареєструватися самостійно (https://zno.testportal.com.ua/registration) і надіслати комплект реєстраційних документів до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 15 червня.

З переліком сертифікатів для вступу на 1 курс ступеня бакалавра до Класичного приватного університетуможна ознайомитись за посиланням:  перелік конкурсних предметів