Ми виховуємо організованість та відповідальність!

Керуючись постановами Кабінету Міністрів України, роз’ясненнями Міністерства освіти України та наказами ректора Класичного приватного університету, під час карантину Інститут економіки організував освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання. Минуло два тижні, і ми вже маємо перші відгуки наших студентів.

 

 

 

Студент магістратури ІЕ (Фінанси, банківська справа та страхування) Михайло Хмарський: «За себе можу сказати, що мені подобається така форма навчання. В КПУ для нас організували дистанційний освітній процес і його супровід. Викладачі завжди на зв’язку. Ми спілкуємося в месенджері Viber, де створено групи – окремо для магістрів, студентів денної форми навчання та для заочників. Ми маємо можливість обмінюватися інформацією не тільки з нашими педагогами, а й з одногрупниками. Крім цього, перебуваючи вдома, я не тільки навчаюсь –у мене нарешті з’явився час для написання магістерської роботи».

Студентка IV курсу ІЕ (Фінанси, банківська справа та страхування) Рада Андрейчик: «Якщо відверто, то до карантину я не уявляла, що наші викладачі такі «продвинуті» користувачі інтернет-ресурсів. Ми всі легко перейшли на дистанційну форму навчання, та, здається, отримали багато бонусів. Наприклад, крім лекцій за освітньою програмою, викладачі із задоволенням діляться посиланнями на практичні вебінари та дистанційні тренінги. І не тільки за своєю спеціальністю, а й за змішаними дисциплінами. Це дає нам можливість розширити свій кругозір і це дуже круто!»

Студентка IV курсу ІЕ (Фінанси, банківська справа та страхування) Катерина Корнієнко: « А мене особисто «дистанційка» влаштовує тим, що маю додатковий час для підробітку в Інтернеті. Вважаю, що на рівень знань така форма навчання не може вплинути. Якщо студент зацікавлений, то буде брати матеріали і вчити. Крім цього, дистанційне навчання однозначно виховує організованість та відповідальність. Хочу подякувати нашим викладачам та адміністрації університету за можливість своєчасно отримувати необхідні матеріали та консультації. Це дасть змогу всім студентам після закінчення карантину успішно та своєчасно закінчити навчальний рік».

К.е.н., доцент, учений секретар Інституту економіки КПУ Анастасія Зеркаль: «Особисто мені дуже подобається формат ZOOM-конференції. Використання вже роками опрацьованого сайту дистанційної підтримки навчальних дисциплін КПУ і цієї зручної програми дає нам змогу забезпечити повноцінний навчальний процес. В режимі діалогу зі студентами ми розглядаємо теоретичний матеріал. Вирішуємо задачі та практичні кейси. Ми працюємо оперативно, а головне – ефективно!»