Фахівці ІЗСТ долучилися до свята Університету третього віку

У парку ім. Шевченка у Дніпрі відбулася спартакіада Університету третього віку. Участь у спортивному фестивалі взяли також представники провідних вишів України, котрі спеціалізуються на підготовці фахівців з фізичної реабілітації та фізкультури. Зокрема, Інститут здоров’я, спорту і туризму КПУ на заході представляли старші викладачі кафедри теоретичних основ фізичного та адаптивного виховання ІЗСТ Наталія Корнілова і Тетяна Чорна.

 

 

Великий інтерес учасників фестивалю викликала продемонстрована викладачками ІЗСТ китайська гімнастика та організовані ними майстер-класи з „Плейстіку”. Серед інших популярних локацій фестивалю слід виокремити „Осередок здоров’я”, на якому всі охочі могли виміряти зріст, вагу, тиск, а також визначити рівень цукру в крові. В рамках акції відбулися турніри з дартсу, стрільби з лука, шашок, стрільби з пневматичного пістолета та показові виступи спортсменів-гирьовіків.

Тож у подальших планах Наталії Корнилової і Тетяни Чорної – організація подібних заходів у Запоріжжі, де вже 8 років також успішно функціонує Університет третього віку для слухачів пенсійного віку та осіб з інвалідністю. Зазначимо, що, відповідно до розпорядження міського голови Запоріжжя Володимира Буряка, з нагоди Дня працівників освіти Наталію Корнілову і Тетяну Чорну було нагороджено Почесними грамотами виконавчого комітету Запорізької міськради – за вагомий внесок у забезпечення соціального захисту осіб з інвалідністю, сумлінну працю та активну громадську позицію.