Підготовка до змагань зі стрітболу – перемагає єдність

Ми стоїмо напередодні таких свят: День заснування міста Запоріжжя, свято захисника України, День козацтва, День визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників та свято Покрови Пресвятої Богородиці. З приводу цієї низки урочистостей наші студенти проявили ініціативу та захотіли перевірити свої теоретичні знання на практиці. Для цього студенти 4 курсу спеціальності “Фізична культура і спорт” вирішили організувати і провести змагання зі стрітболу.

 

 

Староста групи Агапов Дмитро взяв керівництво у свої руки та розподілив обов’язки серед своїх одногрупників. Вони написали й затвердили положення про змагання у директора Інституту здоров'я, спорту і туризму ім. Т. Самоленко – академіка В.О. Зубова.

Спорт є засобом спілкування різних людей. Ще засновник сучасного олімпізму П’єр де Кубертен писав у своїй “Оді спорту”: “ О спорт! Ти – джерело благородного, мирного, дружнього змагання. Ти збираєш молодість – наше майбутнє, нашу надію – під свої мирні прапори. О спорт! Ти – мир!”

Щоб об’єднати студентів Фахового коледжу КПУ спеціальності ”Фізична культура і спорт» та студентів ІЗСТ, було вирішено організаційні питання про спільну участь у змаганнях з керівниками – директором фахового Коледжу Яценко Л.І. та директором ІЗСТ В.О. Зубовим.

Організатори змагань зі стрітболу провели семінари-заняття з майбутніми суддями і секретарями змагань. Розглянули, як правильно оформити протоколи, таблицю зустрічей. У цій частині підготовки активну допомогу надала куратор групи викладач Воскобійник Т.А.

Під час реалізації своїх задумів, студент Білоусов Андрій, який неодноразово приймав участь у змаганнях з баскетболу серед ВНЗ м. Запоріжжя, провів майстер-клас з організації тренувального процесу. Учасники майбутніх змагань закріпили навички техніко-тактичних елементів стрітболу, виконали вправи у взаємодії в команді, та отримали досвід зіграності в команді для досягнення високого результату в грі.

Для суддівства змагань запросили суддів-спортсменів – Молчанова Ігоря і Тимощука Олексія, які входили до збірної команди КПУ з баскетболу.

Хочеться висловити велику подяку ініціаторам та організаторам змагань, особливо Білоусову Андрію, якій з методичним натхненням втілює свої задуми у практику. Можливо ці змагання у подальшому стануть традиційними. Побачимо...