Організація освітнього процесу з 01.02.2021 у Класичному приватному університеті та Фаховому коледжі КПУ

Шановні студенти КПУ та Фахового коледжу КПУ денної та заочної форми навчання!

Відповідно до наказу ректора від 27.01.2021 р. №01 2 семестр розпочинається з 1 лютого 2021 р. (чисельник 2) відповідно до графіків освітнього процесу.

Навчальні заняття проводяться за очною формою в аудиторіях КПУ з дистанційною підтримкою на Віртуальній аудиторії відповідно до затвердженого розкладу занять.

Розклади занять розміщено на інформаційних стендах КПУ та в електронному варіанті на Віртуальній аудиторії (http://www.zhu.edu.ua/cpu_edu/login/index.php).

Під час дії карантину необхідно дотримуватися вимог Урядових рішень щодо запровадження посилених протиепідемічних заходів під час перебування осіб у начальних корпусах та гуртожитку, а також Тимчасових правил перебування в Класичному приватному університеті в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених 26 серпня 2020 року.

Також нагадуємо, що наказом ректора КПУ від 31.09.2020 р. № 76 Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 н.р. затверджено Алгоритм дій у разі виявлення у здобувача освіти, викладача або працівника Класичного приватного університету (Філії КПУ у м.Кременчук) ознак гострого респіраторного захворювання.

Долучайтесь до Телеграм каналу Навчального відділу КПУ (t.me/nv_cpu), де розміщується актуальна інформація щодо змін у розкладі занять та інша корисна інформація.

Запити щодо реєстрації або відновлення логінів та паролів у Віртуальній аудиторії направляти на адресу zhu.edu.ua@ukr.net