Справжнє свято для мешканців дитячого будинку «Надія»

Багато прекрасних святкових вечорів подарував січень вихованцям Запорізького Православного дитячого будинку «Надія»: зустріч Нового року, Різдво, свято Хрещення. Але коли ти маєш справжніх друзів, святковим може стати навіть звичайний день.

 

 

 

Представники Класичного приватного університету завітали до малечі у гості та організували майстер - клас із розмальовування медових пряників. Треба зазначити, що всі учасники майстер-класу виявили неабияку фантазію і майстерність. Діти малювали на пряниках, водночас ставши  справжніми прихильниками цієї смачної та творчої справи.

Перший проректор КПУ, доктор наук Покатаєва Ольга Вiкторiвна: - З діточками, які мешкають у дитячому будинку «Надія» ми вже давно стали друзями та зустрічаємося регулярно. Разом святкували Різдво і саме тоді з’явилася ідея організувати у дитячому будинку розпис пряників. Дуже приємно було спостерігати за тим, як діти імпровізували розпис на різні смаки. Усі працювали справді натхненно і зосереджено, тому прянички вийшли яскравими та дуже апетитними! Гарний розписний пряник – це не лише смаколик до чаю, але й чудовий подарунок для друзів, спілкування з якими наповнює наші серця радістю.

Заступник директора Інституту економіки та права Волотко Еліна Володимирівна: - Абсолютно всі діти, серйозні і веселі, і навіть ті, хто переконані, що малювати не вміють, беручи до рук ароматний медовий пряник і пакетики з різнокольоровими їстівними фарбами створюють справжні шедеври. Досвід показує, що саме такі зайняття і дарують чудовий настрій, та зберігаються надовго в пам'яті, теплими спогадами.