Міжнародне стажування для студентів

11 лютого 2021 року студенти старших курсів Фахового коледжу КПУ та студенти Інституту здоров’я, спорту та туризму ім. Т. Самоленко КПУ спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» взяли участь у презентації міжнародних програм стажування, організованої відділом наукової роботи та міжнародних зв’язків КПУ, познайомившись із програмами стажування в Італії, Болгарії та Туреччині.

 

 

 

Менеджери проектів EUROEST асоціації U.C.M. - Italy Олена Герасименко та Олександр Ковбаса розповіли про можливості стажування в Італії на посадах помічника офіціанта, помічника кухаря, помічника піццайоло, помічника бармена, помічника адміністратора зала, та проходження курсів італійської мови.

Директор компанії з міжнародного стажування Internobmеn (Болгарія) Ольга Белан надала інформацію про можливість стажування в Болгарії на посадах бармена, офіціанта, помічника офіціанта, піцамейкера, кондитера, помічника кондитера.

Відділом наукової роботи та міжнародних зв’язків КПУ надана інформація про можливість стажування від компанії PROFI STUDY & WORK (Руслана Жовтані – CEO) на посадах трансферного гіда, рецепціоніста, гест релейшнс, хостес, батлера, аніматора, міні клуб, спортивного тренера, ді-джея, бармена, офіціанта, стюарда, кухаря.