Цікава екскурсія, економічний брейн-ринг та чудовий настрій!

Традиційно, щотижнево Класичний приватний університет відкриває двері для усіх бажаючих дізнатися про навчальний заклад та вищу освіту, яку можна отримати, вступивши до одного з п’яти інститутів університету. 18 лютого до КПУ завітали учні Запорізького навчально- виховного комплексу №23

 

 

 

Знайомство з університетом майбутні вступники розпочали із зустрічі з представниками Студентської ради КПУ та співробітниками відділу профорієнтаційної роботи, під час якої школярам детально розповіли про правила вступу до університету у 2021 році, а також про умови навчання в вищому навчальному закладі.

Далі на гостей чекала ознайомча екскурсія територією університету. Старшокласникам показали лекційні зали, аудиторії, спортивний комплекс. Та яскравими спогадами у пам’яті школярів залишиться час, який вони провели в Інституті економіки та права. Колектив кафедри «Національної економіки, маркетингу і міжнародних економічних відносин» підготував для старшокласників економічну гру «Брейн- ринг». Хлопці та дівчата, розділившись на дві команди легко знаходили відповіді на усі питання. Можливо тому, що навчаються в класі з поглибленим вивченням математики, а може тому, що активно цікавляться економікою та вже сьогодні планують майбутнє успішне життя.