Учні ЗОШ «Основа» були гостями Інституту економіки та права Класичного приватного університету

Зустріч із майбутніми абітурієнтами відбулася в межах профорієнтаційної роботи університету. Інститут економіки та права запросив на ознайомчу екскурсію учнів 11-го класу загальноосвітньої школи «Основа».

 

 

 

Заступник директора з соціально-виховної роботи ІЕП Еліна Волотко: «Двері нашого інституту завжди відкриті для зацікавлених та активних школярів: майстер- класи на економічну тематику, брейн-ринги, зустрічі з успішними людьми. Цього разу на дітей чекала зустріч із завідувачем криміналістичного центру Інституту економіки та права, кандидатом юридичних наук, доцентом Олександром Кравченком. Як діючий експерт-криміналіст, він провів пізнавальну екскурсію та розповів про специфіку цієї роботи, про завдання та принципи діяльності криміналістичного центру та його роль у правоохоронній системі України».

У межах пізнавального заходу діти мали змогу відчути себе працівниками експертної служби і спробувати виявити фальшиві гроші та документи. Гостям було цікаво ознайомитися з різноманітними експертними дослідженнями. А представникам університету та студентської ради завжди цікаво спілкуватися з розумними та натхненними школярами.