Школярі разом зі своїми батьками святкували 8 Березня в Класичному приватному університеті

7 березня в Класичному приватному університеті відбулося чудове свято з нагоди Міжнародного жіночого дня. В актовій залі навчального закладу зібралися школярі та їх батьки. В теплій дружній атмосфері діти вітали усіх зі святом, демонстрували свої таланти.

 

 

 

Бурхливими оплесками зустріли глядачі вихованців Запорізького православного дитячого будинку «Надія», які підготували декілька віршів та пісень.

Перший проректор КПУ, доктор наук, професор Ольга Покатаєва: «Дуже добре, що діти займаються творчістю - танцюють, співають, займаються спортом. Як справжні актори, вони беруть участь у зйомках кінофільмів, і така діяльність вчить їх дружити, радіти успіхам своїх друзів і, звичайно, мотивує на досягнення нових творчих вершин».

Після концерту всім глядачам продемонстрували нові серії дитячого гумористичного кіножурналу «KIDSMILE», які теж приурочені до свята весни, а на завершення усі діти отримали подарунки від Міжнародного клубу друзів «Віконт». Президент клубу Віконтесс Олена Красовська та віце-президент Тамара Карташова привітали усіх присутніх з 8 Брезня та вручили святкові смаколики.