Після карантину треба повторити! Студентська рада Інституту економіки та права розважала дітлахів.

Кіно обожнюють і діти, і дорослі. А коли кіносеанс відбувається у приватному кінотеатрі, на м’яких пуфах та ще й доповнюється розважальною програмою – більшої радості для дітей й уявити важко.

 

 

 

 

Представники Студентської ради Інституту економіки та права в один з вихідних днів організували веселий кіносеанс для вихованців Православного дитячого будинку «Надія». Разом з педагогами хлопці та дівчата переглянули мультфільм відомого японського режисера Хаяо Міядзакі за мотивами казкового роману англійської письменниці Діани Уінн Джонс «Ходячий замок». Перед переглядом мультфільму студенти-активісти Вероніка Аліменко та Олександр Евченко провели для дітей декілька конкурсів та пізнавальних ігор, а вже після мультика малечі надали можливість поспівати в караоке.

Багато позитивних емоцій, нових вражень та гарний настрій отримали вихованці дитячого будинку «Надія» завдячуючи добрій волі Першого проректора Класичного приватного університету Ользі Покатаєвій та керівництву кінотеатру «Румс» які влаштували дітям маленьке свято.