Про відновлення освітнього процесу

Шановна спільнота!

З 28.03.2022 р. Класичний приватний університет, Фаховий коледж КПУ та Філія КПУ у м. Кременчук відновлюється освітній процес для здобувачів освіти всіх курсів, рівнів та форм навчання відповідно до наказу ректора №19 від 25.03.2022 р.

Навчання буде проходити у дистанційній формі, з урахуванням побажань та можливостей студентів та викладачів із дотриманням усіх заходів безпеки для життя і здоровʼя всіх учасників.

Розклад занять для здобувачів денної форми навчання залишається без змін. Розклад розміщено на Віртуальній аудиторії КПУ. Також там буде розміщено оновлений розклад для здобувачів освіти заочної форми.

Запити щодо реєстрації або відновлення логінів та паролів у Віртуальній аудиторії направляти на адресу zhu.edu.ua@ukr.net

Телеграм канал навчального відділу https://t.me/nv_cpu та чат-бот https://t.me/nv_cpu_bot

За заявами здобувачів освіти (дозволяється скан-копія письмової заяви) надаються індивідуальні графіки навчання та складання семестрового контролю, а також академічної відпустки для тих здобувачів освіти, які перебувають в лавах ЗСУ або в підрозділах територіальної оборони, займаються волонтерською роботою або не мають можливості брати участь в освітньому процесі з інших причин.

За консультаціями та додатковою інформацію звертайтесь до деканатів, кураторів та завідувачів кафедр.

Адміністрація університету робить все можливе для надання вам якісних освітніх послуг. Впевнені, що найближчим часом мир прийде на нашу землю і ми знову всі зустрінемось в аудиторіях.