До уваги вступників 2022 року

Безкоштовне та пільгове навчання!

Враховуючи особливості вступної кампанії 2022 року, Класичний приватний університет пропонує безкоштовне та пільгове навчання для різних категорій вступників.

Безкоштовне навчання за рахунок бюджету КПУ надається:

 1) Вступникам з найвищими балами на 1 (перший) курс денної форми навчання для здобуття ступеня бакалавра з найбільшими балами національного мультипредметного тесту (НМТ) або сертифікатів ЗНО 2019-2021 рр., але не нижче 500 балів за сумою трьох тестів.
 2) на перший семестр навчання для здобуття ступеня бакалавра внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які перемістилися з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також внутрішньо переміщеним особам, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, та особам з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій згідно затвердженого Кабінетом Міністрів України переліку територій за умови надання відповідного документа.

Пільгове навчання надається:

 1. Пільга в оплаті 50 % на перший рік навчання для здобуття ступеня бакалавра надається учасникам бойових дій (УБД). На другий та кожний наступний рік навчання учасникам бойових дій надається пільга 25%.
 2. Пільга в оплаті 25 % на весь період навчання для здобуття ступеня магістра надається учасникам бойових дій (УБД).

 З іншими пільгами можна ознайомитись у «Положенні про пільги в оплаті за навчання в Класичному приватному університеті та Фаховому коледжі «КПУ» на 2022/2023 н.р.»