Класичний приватний університет з глибоким сумом висловлює слова співчуття з приводу загибелі свого студента Єгора Кучменка

Класичний приватний університет з глибокою скорботою та сумом переживає звістку про загибель свого студента Єгора Андрійовича Кучменка, слухача магістратури заочної форми навчання Інституту управління КПУ, спеціальності «Менеджмент».

Будучи молодшим лейтенантом Державної прикордонної служби України Єгор Кучменко присвятив своє життя захисту нашої Вітчизни. Однак, перші дні військового вторгнення забрали життя цієї світлої молодої людини.

Своєю відвагою та мужністю він заслужив на справжню повагу. Єгора Кучменка було відзначено серед тих героїв, які героїчно проявили себе у перші дні війни. Указом Президента України №79/2022 від 28 лютого 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

 

Колектив та студентство Класичного приватного університету у цю скорботну хвилину розділяє сум та горе батьків, рідних та близьких Єгора й висловлює глибокі слова співчуття щодо такої непоправної та важкої втрати. Дуже боляче, коли з життя йдуть молоді, розумні та гідні люди.

Нехай теплі та світлі спогади збережуться в серцях всіх людей, які знали та спілкувалися з цією гідною людиною. Вічна шана та світла пам’ять захиснику, який втратив життя заради нашого миру та свободи, заради добра на землі та блага нашої держави.