Скрижаль

Фоторепортаж: дивитися...          

 

         З біблійних сказань на двох кам’яних плитах-скрижалях Моісей написав десять священих заповідей. Але у більш широкому розумінні скрижалем називають скарбницю вічного – ідей, спогаді або ж витворів мистецтва. В сучасному світі картини тем можуть бути скрижалем, який ніколи не виходить з моди та не знецінюється з часом.

            У Запоріжжі немає інших приватних арт-галерей, подібно «Скрижалі». Тому можна сміливо казати про її унікальність. Головний принцип, за яким обираються роботи в колекцію галереї – краса. Сюди можна прийти, щоб просто помилуватися картинами (до речі, вхід вільний) або придбати дійсно цінні витвори мистецтва. Адже картина або декоративна скульптура – ідеальний подарунок для будь-якої людини, а також для себе.

            Тут презентовані роботи відомих запорізьких художників: Анатолія Тарабанова, Миколая Іолопа, Тамари Дружини, Георгія Карадуманова, Сергія Ліповцева, Леоніда Томіліна, Анатолія Грабчілева, Петра Савченко, Юрія Кристаленко та картини відомих авторів з інших регіонів – наприклад, Народних художників України Степана Джуса і Якова Басова, Заслуженого художника України Миколая Бортнікова, молодого таланта Антона Гудзікевича з Ялти, Ганни Хомчик і Роксолани зі Львова.

            Свято для очей, радість для душі, прикраса для інтер’єру – ось те, що можна знайти в «Скрижалі». Якщо ви цінуєте мистецтво, завітайте до арт-галереї , що знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Північне шосе 3, зупинка «БК Кірова».

Катя Арчібальд.