Стукайте – і вам відкриють.

11 жовтня цього року в рамках зустрічі зі студентами Інституту журналістики та масової комунікації головний редактор газети „Індустріальне Запоріжжя” Володимир Дупак повідомив імена переможців конкурсу на краще есе. Призові місця здобули Єлизавета Крячко, студентка IV курсу спеціальності „Реклама та зв’язки з громадськістю” (ІІ місце), Анастасія Кізерман, студентка ІІI курсу спеціальності „Журналістика” (III місце).

Автори чотирьох кращих статей отримали приємну винагороду у вигляді грошової премії. Також Володимир Дупак перед початком конкурсу повідомив, що переможці матимуть право на публікацію власних матеріалів в газеті. Чи виконає головний редактор свою обіцянку, поки що невідомо.

Під час зустрічі зі студентами головний редактор не тільки розповів про тенденції розвитку рекламної продукції Україні та про специфіку діяльності газети, а і запропонував майбутнім журналістам співпрацю.

Нагадаємо, 17 березня стартував конкурс на кращу роботу в жанрі есе на довільну тему. Захід було організовано за сприяння запорізької газети «Індустріальне Запоріжжя».

Проявити свій журналістський хист мали можливість всі студенти-журналісти вищих навчальних закладів Запоріжжя. Роботи приймалися до 31 травня включно. Учасники мали право представляти не більше трьох власних творів українською чи російською мовою.

Ті, хто бажає перевірити свої журналістські здібності в рекламній діяльності, можуть звертатися до Володимира Дупака з пропозиціями щодо майбутньої співпраці в газеті. Знайомство з новими цікавими людьми, збагачення власного професійного досвіду, можливість зарекомендувати себе в галузі реклами – все це пообіцяв гість в разі вдалої спільної праці. А чого ще може хотіти майбутній журналіст?

Дар'я Гайдук,
студентка 3 курсу ІЖМК