Святкові дива, або студенти Інституту журналістики і масової комунікації творили новорічну історію

Ще мить і Кевін залишиться сам удома, на столі красуватиметься олів’єшка, під ялинкою посміхатимуться подарунки, а через шість днів і сім ночей у наші двері постукає 2016-й. Але до того часу ще так багато чого можна зробити – висловити подяку, вибачитися, побувати у гостях, перевести бабусю через дорогу, нагодувати бездомного песика і зробити чимало добрих справ. Тож, студенти ІЖМК, вони ж міцна та активна команда ЗМГО "Небо без кордонів" не стали даремно гаяти часу і швиденько вирушили до тих, хто на них чекає – хлопчиків із Запорізької обласної дитячої психіатричної лікарні.

З собою волонтери привезли солодощі та новорічну казку із зачарованого лісу, де ведуча знайшла жмені сніжку, аби зліпити сніговичка, де мишки вміють подорожувати, гном творити дива, зайчик вірити в добро, ведмедик приходити на допомогу, сніжинка літати, а вовк із лисичкою танцювати від душі. А Дід Мороз зі своєю онукою Снігуронькою за старою доброю традицією радувати малечу приємними подарунками.
Після святкової постановки казкові звірята разом із дітлахами з лісової галявини перемістилися до класу, аби своїми вмілими ручками створити чарівні новорічні листівки, які радуватимуть і серце, і око наших юних друзів.

У кожної казки є свій щасливий кінець, і наша не стала виключенням. На знак подяки за свої старання дівчата та хлопці отримали теплі обіймашки від тих, заради кого вони намагалися творити дива.
Тож, велика подяка нашим казковим героям, активу МГО «Небо без кордонів», тудентам Інституту журналістики і масової комунікації, які були частинкою цієї новорічної історії. Історії, яка з року в рік збагачується новими персонажами, приємними емоціями і щирими дитячими посмішками.

І, звичайно ж, окрема величезна подяка меценату і просто чудовій людині Юрію Комісарову за приємні дарунки для малечі у вигляді солодощів. Що ще потрібно для дитини – жменьку тепла, уваги і приємного смаколика для душі. Також дякуємо представникам партії «Справедливість» за підтримку нашої акції.
Також щире дякую керівництву Класичного приватного університету, яке постійно надає нам транспорт для наших маленьких подорожей, які з року в рік не перестають бути особливо теплими, і так, що це тепло хочеться розділити з цілим світом.

Ще раз усім велике спасибі!! Щастя вам, добрі люди. Хай у вашій оселі завжди панують мир, гармонія, злагода та розуміння!!! А у ваших добрих сердечках завжди знаходиться місце для кмітливої малечі, яка радо прийме вас у свої обійми.
Знайдіть у цьому році свою щасливу мавпочку, яка оберігатиме і надихатиме вас на незабутні польоти до зірок!! Не забувайте, все у ваших руцях!! Тож, посміхніться і гайда творити дива!!

Щиро ваша, Іра Ярко
Фото: Катерина Баришенська

P.S. Дирекція ІЖМК висловлює окрему особливу подяку усім викладачам, які з розумінням ставляться до виступів та поїздок студентів з благодійними акціями під час заліково-екзаменаційної сесії.