СВЯТКУЄМО РІЗДВО РАЗОМ

14 та 17 грудня 2013 року, на передодні святкових новорічних та різдвяних днів, Інститут журналістики і масової комунікації запросив до себе учнів шкіл міста та області, аби долучити підростаюче покоління до народних звичаїв і традицій святкувати Різдво, аби показати їм ту магію, яку можна спостерігати у ці чарівні свята. 

Інститут журналістики і масової комунікації дбає не лише про надання високого рівня знань для майбутніх фахівців своїх напрямів, але й турбується про духовний розвиток кожного студента, про збагачення внутрішнього світу нашої молоді. Саме тому, було й організовано виставу-тренінг «Українське Різдво: святкуємо разом».

 

Більше 140 учнів шкіл міста та Запорізької області завітали на захід та отримали великий заряд енергії, нові знання у сфері святкування з дотриманням народних звичаїв та святковий настрій.

Захід складався з декількох частин. Перша – виступ фольклорно-обрядового гурту "ОРІЯНИ", який продемонстрував як в Україні святкували цикл зимових свят та народними колядками і щедрівками передав усім приступнім неймовірний настрій. 

Друга частина – майстер-клас із виготовлення різдвяної атрибутики – різдвяної зірки під керівництвом викладача кафедри дизайну Володимира Ростиславовича Косюка. 

Усі учасники вистави-тренінгу, у якості новорічного подарунку, отримали сертифікати про його проходження, що дає змогу отримати 10 % знижку при оплаті за навчання в коледжі або університеті за обраним напрямом і безкоштовно навчатися у Школі молодого журналіста.

Тож, бажаємо усім учасникам тренінгу творчого запалу, сил та енергії для втілення отриманих знань у Класичному приватному університеті при святкуванні новорічних та різдвяних свят у колі рідних та близьких.

Дирекція ІЖМК