Хто такий журналіст? Це професія чи спосіб життя?

Хто такий журналіст? Це професія чи спосіб життя?
!!! Поміркуй, а ми томі допоможемо!!!!

     Хто першим повідомляє про події в “гарячих точках”, про екстремальні ситуації, про сенсаційні випадки, про курйозні ситуації? Перед ким широко відкриваються двері високопосадовців, концертні зали; кому розкривають душу частіше ніж психологам, гукають на світські заходи? Все це про людину, професія якої – журналіст.
      Журналістика – одна з найцікавіших професій, жоден інший різновид людської діяльності не дає такої можливості для самореалізації. Це одна з найбільш публічних професій, яка дозволяє максимально швидко з найменшими витратами зробити з себе “зірку”, не залежно від когось іншого. Журналіст – це людина яка працює “сама на себе” і, на відміну від інших професій, має можливість отримувати подвійну зарплатню (ставку і гонорари). Попри особисті амбіції журналіст завжди пам’ятає для кого він працює - для суспільства. І саме соціальний зміст його професії робить його популярним у мільйонної аудиторії. Журналісту завжди болить “несправедливість”, “кривда”, “обман” … , і саме з цими явищами він завжди бореться. Журналіст – це, мабуть, один з найбільш розумних і обізнаних людей, таке враження, що він знає все і про все. Він може розповісти і зацікавити, навчити й розтлумачити, він може виховати й розважити. Журналіст – це друг і порадник, охоронець і герой, автор й ведучий….

     Тест на профпридатність
      Якщо, ти комунікабельний і креативний, тебе цікавлять події сучасного, ти схильний до аналізу, вправно володієш словом і фіксуєш життєвий вир на плівку фотоапарату, відеокамери чи диктофона, то твій професійний шлях має бути пов’язаний з журналістикою!!!
Професійні ознаки:

  • з математикою і хімією не складається, та й взагалі її не любиш!!!
  • знаєш все про своїх друзів і однокласників, інколи ти, навіть, не хочеш знати, а інформація наче притягується;
  • мрієш, щоб твоє хобі співпадало з професією;
  • мрієш подорожувати;
  • мрієш побачити себе по телевізору;
  • хочеш спілкуватися з президентом, зірками шоу-бізнесу та спорту;
  • любиш екстремальні види спорту;
  • подобається ловити життя на фотокамеру;
  • вважаєш, що ти комунікабельний і маєш особисту харизму…

Діагноз зрозумілий –      Ти Журналіст!