Cтартувала Школа молодого журналіста

     25 вересня у Класичному приватному університеті стартувала Школа молодого журналіста, яка працює під егідою проекту Центру журналістських ініціатив та Запорізького прес-клубу.
     До школи завітали більше сорока учнів з різних шкіл міста та регіону. Для багатьох з них – це перше знайомство з журналістикою. На презентаційному занятті слухачі ознайомилися з програмою, дізналися про загальні поняття у сфері журналістики.  В ігровій формі познайомилися між собою та випробували свої ораторські можливості. Наприкінці заняття учні написали свій перший репортаж з місця події. На перервах всі ласували печивом, чаєм та кавою. Протягом трьох годин в аудиторіях панувала доброзичлива атмосфера, а посмішки не полишали облич юних журналістів.
      Випробувати та використати свої знання, навички запропоновано на домашньому завданні від Школи. Завдання включає в себе підготовку самопрезентації у різних журналістських жанрах.
           Приємно здивувало, що школярі не хотіли розходитися по закінченню заняття і «клялися-божилися» прийти наступної суботи.
Набір до Школи молодого журналіста триває і кожен бажаючий може приєднатися до нас.
Школа молодого журналіста допоможе залучити молодь до процесів пошуку, обробки, поширення актуальної, соціально значимої інформації. У програмі передбачені теми, вивчаючи які молоді люди зможуть ознайомитися з міжнародними стандартами журналістики, джерелами і методами збору інформації, принципами газетного дизайну, жанрами друкованих ЗМІ тощо.
      Молоді люди спробують себе у якості журналістів, коректорів, редакторів, фотокореспондентів. Протягом п’яти місяців учні зможуть цілком зануритися в загальний інформаційний простір і познайомитися не лише один з одним, але й з технологіями сучасних ЗМІ.
     Навчання з учнями проводитимуть молоді, перспективні й цікаві викладачі та журналісти, до їх послуг безлімітний доступ до мережі Інтернет.
      Школа є АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНОЮ!
     Школа працює з 25 вересня 2010р. до 20 лютого 2011 р. Заняття відбуватимуться 1 раз на тиждень, в суботу об 11.00, у приміщенні Класичного приватного університету за адресою м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70б в ауд. 217 та 318.

     

  

Телефони для довідок:
(061) 220-98-73;
0689590005 – Юлія – тренер Школи молодого журналіста