Новини

     23 травня 2011 року  Класичний приватний університет із  візитом  відвідала Другий секретар посольства  держави Ізраїль  в Україні Олена-Хая Кароль та   Вікторія  Лібін  Левав - радник президента  Відкритого університету Ізраїлю  по зв’язкам з університетами колишнього Радянського Союзу, м. Тель Авів.
      Мета візиту - налагодження співробітництва Відкритого університету Ізраїлю та Класичного приватного університету .

       Вікторія Лібін Левав.
      Народилася у Москві. Закінчила Інститут нефтяної  промисловості імені Губкіна. Репатріація до Ізраїлю – у 1973 році. З 1981 та до теперішнього  часу – завідуюча хіміко –біологічної лабораторії  Відкритого Університету Ізраїлю ( ВУІ), у рамках якої виконують  навчальні лабораторні роботи усі студенти  ВУІ, які вивчають хімію, фізику та біологію.
      У 1991 році по 1995  працювала у ізраїльському посольстві  у Москві.
      У 1998 році  отримала третю вчену ступінь ( Ph.D)  за роботу з теорії та практики дистанційного навчання у Ізраїлі.
      У 1993 році  запропонувала проект дистанційного навчання студентів на території колишнього Радянського Союзу -  академічні курси ВУІ  з іудаїки та ізраїлеведенню, перекладені  на російську мову, та стала керівником проекту, в якому були задіяні  шість тисяч  студентів  з 330 міст  колишного Радянського Союзу.  Студенти  які  з успіхом склали на російській мові 18 курсів,  отримують ступінь  бакалавра ВУІ.
      На даний момент час-радник президента  ВУІ   по зв’язкам з університетами колишнього Радянського Союзу. Зараз мешкає у Тель Авіві.