Нові „зірки” запалали на „ярмарковій площі” Інституту інформаційних та соціальних технологій

     Чи були ви на ярмарку? Якщо так, то ви, напевно, знаєте, що ярмарок – це презентація та вибір. А в Інституті інформаційних та соціальних технологій – це презентація найкращих талантів та вибір кращих спеціальностей. 11 травня нові „зірки” запалали на „ярмарковій площі” Інституту інформаційних та соціальних технологій.

   Учні загальноосвітніх навчальних закладів разом зі студентами ІІСТ співали народні та сучасні пісні, виконували колоритні танцювальні композиції, перевтілювалися в яскраві незабутні образи.
     Справжній змагальний запал демонстрували наші талановиті учасники ярмаркового конкурсу „Крок до зірок плюс 2011”:

  • Сироїд Дмитро – ЗОШ № 23
  • Назаренко Денис – ЗОЕСП № 26
  • Нікіфорова Крістіна – Балабинська гімназія „Престиж”
  • Зайцева Анастасія – ЗОШ № 23
  • Мохаммаді Едера – ЗОШ № 23
  • Кіпа Олексій – гімназія № 2

     Шановне журі (у складі: Білоусов С. А. – проректор з соціально-виховної роботи КПУ (голова журі), Тягушева О.Г. – проректор з допрофесійної підготовки КПУ, Ліберман О.П. – заступник начальника соціально-виховного відділу, Лаукс І. та Левченко Ю. – студентки 4 курсу спеціальності „Психологія”, лауреати численних вокальних конкурсів) обрало найкращих у номінаціях „Найкращий вокал”, „Найкращий танець”, відзначили грамотами учасників, що проявили волю до перемоги, вразили оригінальністю виконання, артистичністю та завоювали прихильність глядачів. А глядачами заходу були особливі гості – веселі, запальні учні 10 – 11-х класів гімназії № 8, ЗОШ № 15 та Технічного ліцею при ЗНТУ, які прикрашали своїми посмішками теплу зустріч.
     Наприкінці свята студенти разом з усіма учасниками заспівали гімн студентів ІІСТ та запросили всіх гостей стати найкращою складовою студентської родини ІІСТ!

 

Дирекція ІІСТ