Обговорюємо антикорупційне законодавство України

17 листопада 2011 року у м. Запоріжжі відбувся семінар/тренінг „Нове українське антикорупційне законодавство в світлі міжнародно-правових зобов’язань України”. Даний захід було організовано Верховним Судом України, Апеляційним судом Запорізької області за підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) у рамках проекту „Підтримка виявлення та боротьби з корупцією в Україні”.

В роботі семінару прийняли участь представники Інституту права ім. В. Сташиса – директор інституту, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Денисова Т.А. та заступник завідувача кафедри кримінального права, кандидат юридичних наук, доцент Рябчинська О.П.

Під час роботи були розглянуті питання, які стосувались антикорупційної реформи в Україні, міжнародно-правових зобов’язань нашої держави в сфері боротьби з корупцією та питання імплементації положень цього законодавства в судовій практиці українських судів, проблеми правозастосовного трактування норм матеріального (адміністративного та кримінального) антикорупційного законодавства, а також проблеми застосування норм процесуального (адміністративного та кримінального) законодавства у сфері протидії корупції.

За результатами роботи семінару/тренінгу були прийняті відповідні пропозиції щодо реалізації положень Законів України „Про засади запобігання і протидії корупції” та „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення”, прийнятих Верховною Радою України від 7 квітня 2011 року.