24 лютого 2011р. науково-педагогічний семінар «Розвиток дослідницьких здібностей учнів» (Перше засідання)

     24 лютого 2011р. на базі Класичного приватного університету розпочав роботу науково-педагогічний семінар «Розвиток дослідницьких здібностей учнів» для представників загальноосвітніх навчальних закладів - учасників Науково-освітнього комплексу. Тема першого засідання: «Традиційні підходи до розвитку дослідницьких здібностей учнів у навчанні фізики в загальноосвітній школі і позашкільному закладі та педагогічна система «Школа-МАН» як альтернатива традиційному навчанню».
     Організаторами семінару виступили Науково-освітній комплекс КПУ та Центр „Обдарованість КПУ”.
     На початку семінару Тягушева Олена Георгіївна - к. держ. упр., проректор з допрофесійної підготовки, заступник директора НОК КПУ, розповіла про можливості і підходи Класичного приватного університету при роботі з обдарованою молоддю. Продовжила роботу семінару Білоус Світлана Юріївна - к. пед. наук,  керівник центру «Обдарованість» КПУ, яка доповідала про засади розвитку дослідницьких здібностей учнів, провела майстер-клас за участю учнів Запорізького технічного ліцею (базового ліцею Центру «Обдарованість» КПУ).

     Доповідачі проілюстрували свої доповіді електронними презентації, а учасники семінару прийняли участь в обговоренні питань розвитку дослідницьких здібностей учнів ще в школі.
     Науково – освітній комплекс КПУ та Центр „Обдарованість” КПУ щиро дякує всім учасникам семінару за активну участь у ньому та сподівається на подальший розвиток науково – методичної взаємодії між Класичним приватним університетом та загальноосвітніми навчальними закладами, що входять до складу НОК.
     А також нагадує, що науково-педагогічний семінар «Розвиток дослідницьких здібностей учнів» тільки розпочав свою роботу і постійним учасникам семінару буде надаватись сертифікат засвідчений в Інституті Обдарованої дитини НАПН м. Київ.

Плідної співпраці!