12 травня 2011р. Регіональний науково-методичний семінар «Теорія та методика навчання праву: від школи до вузу»

     12 травня 2011р. на базі Класичного приватного університету проводився регіональний науково-методичний семінар «Теорія та методика навчання праву: від школи до вузу» для представників загальноосвітніх навчальних закладів - учасників Науково-освітнього комплексу.
     Семінар був присвячений теоретичним та практичним аспектам методики навчання праву. Головна мета семінару: систематизувати досвід правової освіти накопичений педагогами-практиками, ознайомити з традиційними та інноваційними технологіями викладання предмету „Основи правознавства”.
     Організаторами семінару виступили Інститут права ім. В.Сташиса та Науково-освітній комплекс КПУ. В роботі семінару прийняли участь як учителі правознавства загальноосвітніх навчальних закладів Запоріжжя та області, так і представники КПУ.
     З вітальним словом до учасників семінару звернулась Денисова Т.А., проректор – директор Інституту права ім. В.Сташиса, доктор юридичних наук, професор. Зі змістовними доповідями виступили Бостан  С.К., доктор юридичних наук, професор; Тягушева О.Г., проректор з науково-педагогічної роботи та допрофесійної підготовки, кандидат з державного управління; Рекотов П.В., кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави і права КПУ; Єрмоленко Д.О., заступник проректора-директора Інституту прав ім. В.Сташиса з соціально-виховної роботи, кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави і права КПУ; Гамбург Л.С., кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави і права КПУ; Жовтобрюх М.М., заступник проректора-директора Інституту права ім. В.Сташиса КПУ, кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави і права; Пальченкова В.М. кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та історії держави і права КПУ.
     Учасники семінару отримали електронний матеріал за результатами семінару та прийняли участь в обговоренні проблемних питань.
Дирекція Інституту права ім. В.Сташиса та Науково – освітнього комплексу КПУ щиро дякує всім учасникам семінару за активну участь у ньому та сподівається на подальшу співпрацю.