ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВІДКРИВ БРАМУ АЛЬМА-МАТЕР ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ЗАОЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

     04 липня 2011 р. поставили крапку у студентському житті отриманням першої освітньої нагороди – диплому випускники заочного відділення Інституту інформаційних та соціальних технологій.

     Урочиста мить для всіх викладачів, випускників та гостей розпочалася зі спільного виконання „Гаудеамусу” – одвічного студентського гімну! І розпочалося свято... Народний танець „Калинка”, запальне „Танго”, ніжна пісня-присвята до матерів тощо стали подарунками для випускників на порозі їх нового професійного життя!
     „Дух науки”, який завітав до студентів у червоному капелюсі магістра, весело, зі студентським запалом проголосив Клятву Випускників!
     А музичний „привіт від пана Фрейда” подарувала випускникам ст. викладач кафедри практичної психології А.О. Застело.
     Традиційно завершали студентське життя випускників присвоєнням права магістрів, спеціалістів заст. директора з навчальної та навчально-методичної роботи Л.А. Дем’яненко та ст. методист заочного відділення дирекції ІІСТ Н.К. Кольдерцова, а вручали важливий освітній документ завідувачі кафедр.
     Зі сльозами щему й радості звернулася в промові до викладачів випускниця Майя Подорожня, подякувавши всій викладацькій громаді, студентській родині, ректорату за найяскравіші сторінки студентського життя!
     Нову когорту професіоналів вітали проректор з науково-педагогічної роботи, професор, доктор педагогічних наук О.І. Гура, директор Інституту інформаційних та соціальних технологій, доктор економічних наук, професор М.М. Іванов, вручивши випускникам Почесні грамоти.
 

 

Тож, дорогі випускники
Ми хвилюємось, тисне серденько,
Час прощання, тривожний час.
Руки ніжні подайте, лебедоньки,
В добрий путь вам, у добрий час!