„Є ДЕЩО КРАЩЕ, НІЖ СИНИЦЯ В РУКАХ”

17 листопада р. у Міжнародний день студента відбувся Cьомий Український студентський фестиваль реклами.
За традицією організаторами фестивалю виступив Союз рекламістів України. Цього року у фестивалі взяли участь більше 1000 чоловік і представлено 934 конкурсні роботи.

На фестивалі були представники 67 найбільших ВНЗ з України, Росії, Білорусії та Ізраїлю.

Цього року Класичний приватний університет на фестивалі представляли Андрій Сагач та Анатолій Буглов, студенти третього курсу Інституту журналістики і масової комунікації. Хлопці взяли активну участь у фестивалі і увійшли в кілька шорт-листів (списки учасників, що претендують на перемогу) у різних номінаціях:

- у номінації „Відеореклама. Сценарій рекламного відеоролика” за роботу „FORD. Бути кращим – просто” хлопці отримали заохочувальний диплом;
- у номінації „Зупинимо туберкульоз в Україні” Сагач Андрій отримав заохочувальний диплом;
- у номінації „Фірмовий стиль” за роботу „Міська аптека” Сагач Андрій здобув друге місце.

Завдяки хлопцям Класичний приватний університет і кафедра реклами і зв’язків з громадськістю ІЖМК увійшли у почесний список переможців фестивалю.

Сподіваємося, що наступного року наш Інститут журналістики і масової комунікації буде представлений більшою кількістю учасників і це принесе ще більшу кількість нагород.

А сьогоднішнім нашим переможцям бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення та здійснення усіх можливих рекламних проектів!!!