РЕТРОСПЕКТИВА

Соціально – виховна робота Класичного приватного університету передбачає наступні цільові компоненти:  забезпечення росту особистості через розвиток її здібностей і талантів; створення умов для успішного навчання і змістовного дозвілля;  профілактика асоціальної поведінки. Концепція виховного процесу трансформувалась відповідно змінам політики університету.

Початкове кредо університету було „Вищий навчальний заклад нестандартного зразка”, що спрямовувало соціально-виховний процес на створення нестандартної атмосфери студентського життя, і концепція виховної роботи ґрунтувалася на принципі „граючи пізнаємо, пізнаємо граючи”.

Університет здійснював пошук обдарованої та талановитої молоді через ексклюзивний конкурс „Абітурієнт року”, запроваджений з ініціативи ректора університету Віктора Миколайовича Огаренка. Цей конкурс також дав можливість створити та щорічно поповнювати університетську арт – студію, силами якої були створені основні театралізовані заходи університету. Цей період в історії університету можна визначити як створення умов для розвитку особистості кожного студента. Це час, коли були створені туристичний клуб, спортивний клуб, творчий колектив арт-студій, де студенти відчували себе неначе в родині.