На шляху вічної боротьби

Минулої п’ятниці у Класичному приватному університеті відбулась зустріч з Левком Григоровичем Лук’яненком. Левко Григорович - один із учасників Української Гельсінкської Спілки, почесний голова Української республіканської партії, народний депутат України кількох скликань.

Український письменник презентував перед студентами та викладачами університету свою книгу «Де ти, доле України?». Окрім цього, Левко Григорович поділився своїми спогадами про нелегкі роки заслання, в яких він провів 15 років. Саме під час заслання за свої політичні переконання, він і познайомився з Василем Стусом. 

Зустріч проходила у формі діалогу, Левко Лук’яненко відповідав на питання аудиторії, в манері властиві тільки йому: публіцистично, гостро, вичерпно.

І хоча Левко Григорович неодноразово наголошував, що він - людина поважного віку, але його очі, сповнені юнацьким запалом, емоційність слова, з яким він звертався до аудиторії, говорило  про невичерпність сил на службі рідної Батьківщини.

По завершені зустрічі студенти-журналісти сфотографувалися з видатним діячем України, також до бібліотеки університету автор передав кілька своїх праць.

Бажаємо Левкові Григоровичу Лук’яненку натхнення, сил боротися та перемагати!

Ольга Семчук, студентка ІІ – курсу ІЖМК