Хай живе «Журналістська співдружність»!

  Професія журналіста передбачає повну відданість своїй справі та працю на користь державі. Та ось так виходить, що соціальне забезпечення у нашій країні залишає бажати кращого та ветерани праці залишаються без належної підтримки. Аби допомогти колегам, які зробили неоціненний внесок у розвиток української журналістики, зокрема запорізької, обласна організація Національної спілки журналістів України оголосила благодійний марафон «Журналістська співдружність».

 

  Основне його завдання – допомога ветеранам-журналістам, зокрема учасникам Великої Вітчизняної війни, журналістам-інвалідам, сім’ям журналістів, які пішли з життя.
  21 березня у кіноконцертному залі ім. Довженка відбулося урочисте відкриття марафону. Привітати ветеранів, які більшу частину свого життя несли світло інформації у суспільство, зібралося чимало гостей. Представники влади, керівники підприємств, організацій зробили свій внесок у цю благодійну справу та побажали, щоб ми ніколи не знали тиші на телебаченні, радіо та в газетах.
У рамках марафону відбувся концерт, в якому взяли участь виконавці та художні колективи Запорізької області.
Зі слів організаторів, планується заснувати «Фонд допомоги журналістам», який буде діяти на постійній основі , тому кожен бажаючий зможе зробити свій внесок.

 

Анна Тютюнник, II курс ІЖМК