ХІІ Міжнародний науковий конгрес “Державне управління та місцеве самоврядування”

29 березня 2012 р. у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся ХІІ Міжнародний науковий конгрес “Державне управління та місцеве самоврядування”. У його роботі взяли участь провідні вітчизняні та зарубіжні науковці з Росії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Литви, Молдови, Польщі, Алжиру. Збірник тез доповідей включає матеріали 322 авторів з різних країн світу.

Класичний приватний університет представив доктор юридичних наук, доцент Монаєнко Антон Олексійович з доповіддю «Формування системи бюджетного контролю в Україні», якою зазначив про важливість обговорення питань, пов’язаних з реалізацією повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування в сфері здіснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства України.

Міжнародні учасники Конгресу (23 особи) представляли наукові школи Регіонального інституту управління м. Лілль (Франція); Гданського університету (Польща); Національної школи публічного адміністрування (Польща); Курського інституту державної та муніципальної служби; Південо-Кавказької академії народного господарства та державної служби; Ростовського інститут захисту прав споживачів; Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові Російської Федерації та її Калузького та Північно-західного інститутів; Університету м. Тлемцен (Алжир) та ін.

Керівництво університету висловлює щиру подяку за популяризацію Класичного приватного університету серед інших вищих навчальних закладів та наукових установ.