ОБРАНО КРАЩИХ ПАНА І ПАНІ ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ!

  6 квітня 2012 р. вІнституті управління КПУ відбувся конкурс талановитої, розумної, працьовитої та веселої молоді „ПАН і ПАНІ. МАЙБУТНЯ УКРАЇНСЬКА ЕЛІТА”. Переможцями конкурсу стали: студентка 3 курсу Єфремова Вероніка та студент 4 курсу Себякін Павло.

  Кращих Пана і Пані Інституту управління було нагороджено сертифікатом на відвідування басейну Класичного приватного університету, оскільки майбутня українська еліта має бути здоровою, сильною та енергійною, а також головними призами від спонсорів заходу – компанії „Оріфлейм” та „ІВАН-таксі”.

  У цей весняний день у залі зібралися справжні цінителі української краси та таланту. Та хто обирав найкращих Пана та Пані Інституту управління Класичного приватного університету? У складі почесного журі були:

 

 

  • голова конкурсної комісії – проректор з науково-педагогічної та соціально-виховної роботи Класичного приватного університету – Сергій Анатолійович Білоусов.
  • заступник голови конкурсної комісії – проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління, доктор наук з державного управління, професор – Анжела Віталіївна Мерзляк.
  • заступник начальника відділу соціально-виховної роботи – Тетяна Володимирівна Кравченко.
  • активний представник інституту кураторів, кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій Інституту управління – Володимир Володимирович Байгушев.
  • не менш активний, завзятий та перспективний куратор Інституту управління – старший викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та галузевого менеджменту – Ганна Геннадіївна Карчевська.
  • голова культмасового сектору студентської ради Інституту управління, дипломант багатьох конкурсів вокального та естрадного мистецтва – Олена Капралова.
  • секретар студентської ради Класичного приватного університету – Марія Блескун.

                                           

 

  

  Фраза «…Вони – молоді, завзяті, стрімкі. І мрії, ідеї мають нові…» стала девізом конкурсу. Та хто вона – майбутня еліта нашої держави?! Участь у конкурсі взяли 6 мужніх хлопців та 6 чарівних дівчат Інституту управління!

 На початку конкурсу учасники продемонстрували як виглядає „краса по-українськи”, здійснивши дефіле в українському вбранні.   

 

   Кожна людина по своїй суті є унікальною, неповторною, несхожою більше ні на кого. Хтось комфортно себе почуває у маленькій чорній сукні, а хтось, щоб підкреслити свою неповторність мріє про лицарські лати. Учасники з радістю продемонстрували це у конкурсі «Яскрава індивідуальність».

  

  

  Українська молодь поєднує у собі красу, працьовитість і наполегливість, веселий дух і завзятість та, безперечно, талант! Не талановитих людей у світі немає! А особливо на українській землі! Кожній людині є що показати. Хтось гучно заспіває пісню, виконає запальний танець, а за талант когось скажуть його роботи (майстерно відзняті фотографії, художні малюнки, написані вірші, букети з цукерок ручної роботи). Своїми талантами вражали й учасники конкурсу!

  

   

 Наприкінці свята учасники «вийшли у світ», де своєю вродою, грацією та вишуканими манерами вразили всіх!

   

  Свято своїм талантом прикрашали гості, запрошені до стін Класичного приватного університету: Верченко Анастасія – учениця 10 класу запорізької гімназії №8, лауреата обласного конкурсу „Спадщина”, „Таланти твої, Україна!” та зразковий танцювальний колектив ДК „Металургів”.

 

Вітаємо переможців конкурсу!!! Нехай Ваша краса, творчість та талант служать майбутньому України!!!