ОСІНЬ ДЛЯ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВИЯВИЛАСЬ НАСИЧЕНОЮ НА ПОДІЇ

  Перші місяці 2012-2013 н.р. для професорсько-викладацького складу та співробітників Інституту управління КПУ позначились активною участю у різноманітних заходах.

  Інститут управління завжди прагнув до всебічного розвитку (інтелектуального, духовного, спортивного тощо) як своїх студентів, так і викладачів. Саме тому, найближчим часом в Інституті було проведено комплекс заходів, що цей розвиток підтримував, а деякі з цих урочистостей підкреслювали високі результати, що було досягнуто за роки праці у стінах рідного університету.

   Інститут управління є невід’ємною частиною Класичного приватного університету, який стояв у його витоків, безперечно, взяв активну участь у святкуванні 20-тої його річниці. Жоден, починаючи зі студентів, аспірантів, викладачів до керівництва ІУ КПУ, не залишився байдужими до урочистого заходу. Проректору з науково-педагогічної роботи – директору ІУ КПУ Мерзляк Анжелі Віталіївні було вручено Грамоту Запорізької Єпархії Української Православної Церкви.  Голові студентської ради ІУ КПУ Жеваго Любові було вручено іменний сертифікат на отримання стипендії мера міста Запоріжжя.

  Напередодні 20-річчя Класичного приватного університету за значні успіхи на освітянській ниві було вручено нагороди професорсько-викладацькому складу та співробітникам Інституту управління.

  За багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у професійній діяльності Почесною грамотою Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації було нагороджено:
Сущенка Андрія Віталійовича, завідувача кафедри управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи, д.пед.н., проф.
Рябка Ігоря Володимировича,
протоієрея, к.держ.упр., доц., кандидата богослов’я.

 

Крім того, нагороджено Почесною Грамотою ректора та оголошено Подяку більше ніж 40 співробітникам.

  До Дня працівника освіти активістами студентської ради Інституту управління КПУ було організовано святковий захід, протягом якого з теплими словами привітання студенти звернулися до людей нелегкої, але такої почесної і важливої професії – до улюблених викладачів, побажали їм щасливої долі та подякували за те, що вони віддають найкращі роки свого життя навчальному закладу, дають професійні знання студентам та навчають добру й людяності, бути гідним громадянином нашої держави!

  За традицією, яка вже склалася, активні та спортивні викладачі Інституту управління КПУ провели командний турнір з боулінгу, що сприяє укріпленню корпоративного духу колективу.

Сподіваємось, що заходи, які було проведено, надихнули на творчу та плідну співпрацю студентів, викладачів та співробітників, а ми, в свою чергу, сподіваємось, що заходи, спрямовані на згуртування колективу та студентської молоді будуть проходити протягом навчального року і ніхто не залишиться до цього байдужим!!!