З ДИПЛОМОМ КПУ ВИПУСКНИКИ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ ЗРОБИЛИ ЩЕ ОДИН КРОК У МАЙБУТНЄ!

  08 червня 2012 року у вільний професійний політ вирушили випускники Інституту управління Класичного приватного університету – магістри спеціальності „Адміністративний менеджмент” і спеціалісти спеціальностей „Менеджмент організації та адміністрування” та „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”.

  Як сказав колись відомий філософ Сенека: «Свої здібності людина може пізнати лише застосувавши їх у справі. А час – це простір для розвитку здібностей». Протягом багатьох місяців та років студенти, а нині випускники Інституту управління – 2012, плідно працювали над отриманням знань у сфері управління. Тепер для них настав час змінити роль «студента» на роль професіонала своєї справи.

 

 

 

  Дипломи випускникам Інституту управління – 2012 було урочисто вручено проректором з наукової роботи Класичного приватного університету, доктором юридичних наук, доцентом, куратором Інституту управління КПУ Антоном Олексійовичем Монаєнко та проректором з науково-педагогічної роботи – директором Інституту управління, доктором наук з державного управління, професором Анжелою Віталіївною Мерзляк.

  Сотні випускників Інституту управління КПУ, завершивши навчання в його стінах, успішно працюють як в Україні, так і за кордоном в галузі управління та економіки. Вони займають ключові посади на промислових підприємствах і приватних фірмах, державних установах і банківських структурах. Велика кількість з них започаткували власний бізнес і успішно    ним керує. Наших випускників поправу можна назвати інтелектуальною елітою, яка є, безперечно, духом та гордістю нації!

  Як у призначену годину розкривається колосся, віддаючи зерна, так і перед студентами завжди відкривається широкий шлях, у який вони відправляються для того, щоб стати відповідальними за свою долю та справедливо розпоряджатися нею.
Довгі місяці та роки з них, немов із глини, викладачі ліпили справжніх людей. Вони стали краще, професійніше та зараз після закінчення університету в повній готовності вирушають назустріч прекрасному, світлому майбутньому.
  Настав час, коли вони вже є повністю готовими для самостійного шляху! Ніби вільні птахи вже готові для високого польоту! Але випускники завжди будуть пам’ятати тих, хто завжди підтримував їх і давав сили, наснаги та знання для такого польоту! Такими людьми для наших випускників стали:
проректор з науково-педагогічної рботи – Директор Інституту управління КПУ, д.держ.упр., проф. Анжела Віталіївна Мерзляк,
завідувач кафедри менеджменту організацій, д.е.н., проф. – Людмила Степанівна Головкова,
завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та галузевого менеджменту, к.е.н., доц. – Олена Володимирівна Алейнікова,
завідувач кафедрою адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування, к.держ.упр., Ph.D – Олена Вікторівна Заїка,
та, безперечно, Дирекція та професорсько-викладацький склад Інституту управління КПУ!

  Цей день став фінішною лінією на шляху до поставленої мети! І результатом цього стало отримання диплому, який допоможе випускникам збудувати нову сходинку у житті! Сподіваємось, що цей день залишиться в їх пам’яті надовго та вони пронесуть ці хвилини в своєму серці продовж всього життя!

  На випускному вечорі не обійшлося й без запрошення на сцену найактивніших представників від випускників 2012 року. Вони мали змогу сказати слова вдячності тим людям, які ними опікувались протягом довгого часу, висловити свої теплі почуття та поділитися враженнями від прожитих студентських років!

  Хвилина отримання диплому – це ніби місток між тими роками, що звалися студентством, коли позаду складні контрольні та іспити, разом із тим позаду й безтурботний час! А попереду – двері у майбутнє з новими перспективами! Саме з цієї хвилини розпочався новий етап в житті наших випускників!

 Отримання диплому про вищу освіту – це великий крок у житті! Вітаємо наших дорогих випускників з цією знаменною подією! Та бажаємо не зупинятися на цьому! Адже розвитку людини не має меж!