„Новий ювілейний 2012-2013 рік розпочато!”

  03 вересня 2012 року Класичний приватний університет прийняв до своєї студентської родини 20-ту, ювілейну, когорту першокурсників. Саме їм судилося в цей урочистий день вписати особливу сторінку в 20-річну історію університету, його інтелектуального неспокою, наукових пошуків і відкриттів, прагнень за допомогою освіти та науки зробити світ досконалим, гармонійним і справедливим, що стали серйозною заявою на майбутнє.

 

 

 

 

 

  Наш Університет – навчальний заклад славних традицій, що творить неповторну ідентичність нашої alma mater, яку сьогодні легко вирізнити на освітньо-науковому ландшафті не лише Запорізького краю, а й України.
Тож, почесну місію щорічного запалення Посвіту, вогонь якого свідчив про щойно прийнятих до родини Класичного приватного університету першокурсників, було традиційно покладено на провідних професорів університету, проректорів з науково-педагогічної роботи – директорів інститутів:
Пані Тетяну Андріївну Денисову (Інститут права)
Пана Олега Вікторовича Богуславського (Інститут журналістики та соціальної комунікації)
Пані Анжелу Віталіївну Мерзляк (Інститут управління)
Пані Інну Миколаївну Ляхову (Інститут здоров’я, спорту та туризму)
Пані Людмилу Нільсівну Сергєєву (Інститут економіки)
Пані Людмилу Михайлівну Латун (Інститут іноземної філології)
Прийнятий від рук проректора з навчальної роботи, професора Олександра Івановича Гури запалений Посвіт внести до університету було довірено стипендіату Запорізької обласної ради, члену студентської ради університету, студенту інституту журналістики та соціальної комунікації Миколі Косміну.

 

Та справжньою родзинкою свята стало творення оберегу з українських квітів-символів, крізь який першокурсники увійшли тепер до їхньої alma mater.
Всі квіти разом – краса наша й слава,
Наш оберіг у навчальному колі,
Щоб розцвітала веселкою доля.

 

  За давнім народним звичаєм нову справу починали тоді, коли мали батьківське благословення. Тож, і Класичний приватний університет, підтримуючи глибоке духовне коріння нашого народу, для благословення від родини запросив Оксану Сергіївну Павлюченко, яка від імені всіх батьків побажала студентам стати справжніми особистостями в цьому Храмі Науки.

  Класичний приватний університет тримає Європейський вектор освіти – це виховання почуття національної гідності, життєво необхідної для творення сучасної України. А тому поряд з модерними знаннями, університет виховує патріотів своєї держави, що працюватимуть для її блага. І тому перший дзвоник ювілейного 20 навчального року пролунав від представників студентського самоврядування університету – голови студентської ради університету, студентки інституту права імені Володимира Сташиса Дарини Кравченко та члена студентської ради університету, магістра інституту управління Антона Коломойця.

  Заснування Класичного приватного університету стало символічним початковим акордом часів демократичних, ринкових перетворень України і його місією було формування нової професійної еліти. І випускники університету є свідченням сталовисокої репутації нашого Університету в очах громадськості, саме тому їм (випускники: Володимир Віхляєв (нині – викладач Інституту права, юрисконсульт Класичного приватного університету), Маргарита Бебешко (нині – менеджер з маркетингу і продажу мережі готелів Сім Днів), Анна Шатілова (нині – арт-директор караоке Далі), Станіслав Статьєв (нині – викладач кафедри „фізичної реабілітації”, аспірант КПУ)) було доручено почесну місію розпочинання традиційного обряду посвячення абітурієнтів у студенти Класичного приватного університету! За їх символічним закликом були внесені на святковий майданчик університету клейноди нашої університетської alma mater
прапор Університету,
духовний спадок українця - «Кобзар»,
невід’ємну складову академічної культури – мантію,
символ слави, перемоги і миру – Лавровий вінок.
 


   На урочистості з нагоди початку школярами нової сторінки життя – студентської прибули вельмишановні гості нашого козацького краю: голова Запорізької міської адміністрації по Жовтневому району Олександр Олексійович Манохін та головний спеціаліст відділу організації та кадрової роботи Запорізької міської адміністрації по Жовтневому району Наталія Анатоліївна Бухтіярова. Гостям у нашій родині завжди раді, а тому Класичний приватний університет гостинно зустрів з віншувальними квітковими оберегами, кожна пелюстка яких, наче крила янгола, буде охороняти дорогих гостей на довгому рушникові життя.


  Наш університет покликаний зберігати духовну складову своїх вихованців. І першими до Класичного приватного університету було запрошено студентів щойно відкритої спеціальності „богослов’я (теологія із зазначенням конфесії: православ’я” під керівництвом кандидата наук з державного управління, доцента, завідувача кафедри богослов’я, протоієрея Ігоря Володимировича Рябка.
  Для успішного навчання традиційний обряд обсипання пшеницею здійснили представники кафедри державного управління та земельного кадастру.
   Оновленій родині Класичного приватного університету, яка має людські ресурси для інтелектуальних проривів, урочисто дав дозвіл на початок нового навчального року ректор Університету, професор Віктор Миколайович Огаренко.
   Нині всі 7 інститутів, 10 філіалів та коледж, вся наша велика університетська родина об’єднує 7 тисяч студентів, яких аспіранти, викладачі, науковці і працівники із гідністю ось уже 20 років ведуть простором академічної демократії, де традиції стимулюють інновації та є джерелом нових пошуків і особливого відчуття відповідальності перед історією своєї alma mater. Отже, дозвольте відрекомендувати молодих нащадків наукової спільноти – першокурсники 2012-2013 ювілейного навчального року!.