БРЕЙН-РИНГ В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ

В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ ДЕНЬ ПРОГРАМІСТА БУЛО ВІДЗНАЧЕНО ТЕМАТИЧНИМ БРЕЙН-РИНГОМ, ЯКИЙ СТАНЕ З ЦЬОГО РОКУ ТРАДИЦІЄЮ КАФЕДРИ СИСТЕМНОГО АНАЛІЗУ ТА ПРОГРАМНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

  Нещодавно відзначали своє професійне свято всі ті, чиїм покликанням став світ технологій, програмування, що поєднує в собі елементи мистецтва, науки, математики та мови комп’ютерної техніки.

  День програміста й в Інституті управління КПУ не пройшов непомітно. Cилами кафедри системного аналізу та програмної інженерії під керівництвом завідувача кафедри, кандидата фізико-математичних наук, доцента Віталія Івановича Горбенко, студенти із задоволенням взяли участь у святковому заході з програмістської тематики.

 

 

 

 Привітала майбутніх програмістів зі святом проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління КПУ, доктор наук з державного управління, професор Анжела Віталіївна Мерзляк.

У командній грі взяли участь студенти 3 та 4 курсів спеціальностей „Програмна інженерія” та „Системний аналіз”, учні коледжу Класичного приватного університету „Розробка програмного забезпечення”, а також викладачі випускової кафедри.

  

   

 

Чотири команди боролись за цінний приз – сертифікати, які засвідчують право на отримання додаткових балів з навчальних дисциплін кафедри системного аналізу та програмної інженерії, що звісно не залишило байдужим студентів.
За подіями в залі пильно слідкували й присутні гості, які жваво приєднувались до обговорення питань, що задавались ведучим.

Найкмітливішою командою серед студентів виявилась команда „УХ–ТИ” (студенти 3 курсу спеціальностей „Програмна інженерія” та „Системний аналіз”):

1. Бахрушин Олексій Володимирович (група ДТ-110)
2. Галич Андрій Сергійович (група ДІ-110)
3. Кушнір Богдан Олегович (група ДІ-110)
4. Ніконенко Сергій Володимирович (група ДІ-110)
5. Райхель Ігор Ігорович (група ДІ-110)

  

   

ІІ місце виборола команда студентів 4 курсу спеціальності „Програмна інженерія”

ІІІ місце заслужено зайняла команда коледжу КПУ.

Сподіваємось, що такий тематичний брейн-ринг стане надалі традицією кафедри системного аналізу та програмної інженерії ІУ КПУ та буде щороку залучати до цієї інтелектуальної гри широке коло студентів та викладачів!!!