БРЕЙН-РИНГ ДО ДНЯ ПРОГРАМІСТА В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ

Інститут управління КПУ взяв за традицію відзначати професійні свята своїх майбутніх фахівців. Останнім часом популярності набувають святкування Дня менеджера, Дня програміста, Дня землевпорядника тощо. 

 

  

 

 

 

Привітала та побажала успіхів учасникам брейн-рингу проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління КПУ, доктор наук з державного управління, професор Анжела Віталіївна Мерзляк.  

До Дня програміста традиційно у вересні (оскільки святкування професійного Дня у такому форматі характерне для представників цієї спеціальності як в Україні, так і в зарубіжних країнах) кафедра системного аналізу та програмної інженерії Інституту управління КПУ на чолі з завідувачем кафедри, кандидатом фізико-математичних наук, доцентом Горбенком Віталієм Івановичем проводить брейн-ринг на комп’ютерну та програмістську тематику.

Захід викликав зацікавленість як у студентів університету – майбутніх програмістів, студентів Коледжу КПУ, так і школярів. Гостями свята стали представники двох навчальних закладів м. Запоріжжя (Запорізького технічного ліцею та ЗНВК №9). Цього разу змагання проводилось між 5 командами. 

Учасники команд активно міркували над поставленими питаннями (цього разу програма брейн-рингу виявилась дуже різноманітною – від простих запитань до креативних фото-питань). З цікавістю аудиторія зустріла й фотоконкурс, запропонований глядачам. 

Переможці брейн-рингу отримали заслужену винагороду у вигляді оригінальних призів. Так, студенти університету та Коледжу КПУ отримали від випускаючої кафедри подарункові сертифікати на додаткові бали до будь-якої дисципліни кафедри протягом навчального семестру, а школярам було вручено сертифікати, що надають додаткову 5% знижку в оплаті за навчання у разі вступу до Класичного приватного університету на напрям підготовки „Програмна інженерія”.

Призові місця за результатами брейн-рингу цього року розподілилися таким чином:
1 місце – збірна команда 4 курсу напряму підготовки „Програмна інженерія”;
2 місце – команда Коледжу КПУ спеціальності „Розробка програмного забезпечення” та команда Запорізького технічного ліцею;
3 місце – команда Коледжу КПУ спеціальності „Розробка програмного забезпечення”.

ВІТАЄМО КОМАНДИ З УСПІШНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ!!!
ДО ЗУСТРІЧЕЙ У НОВОМУ РОЦІ!!!