Конференція «Історико-правова реальність у глобальному і регіональному вимірах»

  Традиційна XXYII Міжнародна історико-правова конференція «Історико-правова реальність у глобальному і регіональному вимірах» відбулась 20-23 вересня 2012 р. у м. Євпаторія Автономної Республіки Крим.

  Організаторами заходу виступили Міжнародна асоціація істориків права, Харківський національний університет внутрішніх справ, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Комісія історії українського права при Президії НАН України та Секція історії держави і права Наукової ради НАН України по координації фундаментальних правових досліджень. 

   У конференції взяли участь як провідні вчені-юристи України, так і молоді вчені та студенти, які полемічно і, водночас, толерантно обговорили фундаментальні проблеми, пов'язані з історією держави, права та юридичної думки, задля забезпечення поступального розвитку правової системи на основі визначальних та ключових принципів права.
 

 

 

 

 


  Класичний приватний університет на конференції представив проректор з наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України Монаєнко Антон Олексійович з доповіддю «Ґенеза галузі фінансового права».  За результатами історико-правового заходу було видано збірник матеріалів конференції.
Керівництво університету висловлює щиру подяку за популяризацію Класичного приватного університету серед інших вищих навчальних закладів та наукових установ.