МІСТО ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК НА ВИПУСКНОМУ В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ КПУ

  17.10.2012 р. в Інституті управління КПУ відбулось урочисте вручення дипломів випускникам  спеціальності „Управління навчальним закладом”, які навчалися з використанням дистанційних технологій навчання.

  Цей день для випускників став фінішною стрічкою на шляху до нової мети, результатом чого стало отримання диплому магістра, який неодмінно допоможе випускникам збудувати нову сходинку свого життя. Майстерність вихователя та управлінця навчальним закладом – це плідна праця на рівні високих ідеалів, зразків, еталонів, це добре володіння основами професії, це успішне застосування вже відомих у педагогіці методів і прийомів, це постійне досягнення високих результатів його вихованцями. І ці люди дійсно довели, що вони є високоосвіченим, інтелектуальним та творчим надбанням нашої країни.

 

 

 

  Всі ті, хто в цей день знаходився поруч у святковому залі всією душею і серцем пов’язані винуватцями свята. Адже спостерігаючи кожного дня, хоч і крізь призму комп’ютерного монітору, як кожен з цих студентів підіймався сходинками до поставленої мети, обережно робили крок за кроком у професійне майбутнє.
  Привітав випускників проректор з науково-педагогічної роботи та акредитації Класичного приватного університету, доктор педагогічних наук, професор – Олександр Іванович Гура.

   Дипломи магістрів урочисто вручено проректором з науково-педагогічної роботи – директором Інституту управління КПУ, доктором наук з державного управління, професором Анжелою Віталіївною Мерзляк.

  Випускники за час навчання в Інституті управління КПУ блискуче зіграли роль «студента». Їх вихованням протягом усього терміну навчання опікувалась кафедра управління навчальними закладами та педагогіки вищої школи під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Андрія Віталійовича Сущенка.

 

  Також на весь термін навчання надійною допомогою став Інститут інформаційних технологій в освіті, адже використовуючи саме сучасні комп’ютерні технології теперішні випускники здобули вищу освіту. З привітальною адресою до випускників на святі виступив директор Інституту інформаційних технологій в освіті Юлій Олександрович Швець.

  З теплими словами щирих побажань щодо подальшого спілкування у стінах рідної alma-mater під час зустрічей випускників Інституту управління (традиційно проводяться в квітні) директор Анжела Віталіївна Мерзляк звернулася до випускників, для яких попереду відкриті нові двері у майбутнє з новими перспективами.

    Для випускників настав час, коли вони вже готові для професійного зростання. Вони, ніби вільні птахи, готові для високого польоту! Однак, нехай вони завжди пам’ятають тих, хто завжди підтримував їх і давав сили, наснагу та знання для такого польоту!