Майстер-клас з ZUMBA-ФІТНЕСУ в подарунок школярам від Інституту управління та студентської ради Класичного приватного університету

Все більшої популярності серед молодіжних спортивно-танцювальних напрямів у сучасному світі набуває Zumba – танцювальна фітнес-програма на основі латинських і світових ритмів. Цей напрям об’єднує одночасно спосіб життя, фітнес, розвагу та культуру.

 

В такому танцювальному тренуванні змогли взяти участь молоді та спортивні представники колегіуму № 98, які під час урочистостей з нагоди Дня Інституту управління були нагороджені сертифікатом на безкоштовний майстер-клас за відмінні результати та виявлену активність учнів колегіуму у програмі заходів, проведених до Міжнародного дня Землі.
Запальними тренерами учнів у цей день виступили: голова студентської Ради Класичного приватного університету Микола Космін та активістка студентської Ради Інституту права ім. В. Сташиса Тетяна Баранова.

Подарунковим сертифікатом на безкоштовний колективний майстер-клас з zumba-фітнесу нещодавно змогли скористатися представники спортивної та активної молоді колегіуму № 98 м. Запоріжжя.