Програми Центрально-Європейського університету

Центральноєвропейський університет (CEU) є англомовним, орієнтованим на дослідження університетом, розташованим у Будапешті (Угорщина). Концентруючись на гуманітарних та суспільних науках, CEU також пропонує магістерські програми з бізнесу, економіки, права, наук про довкілля та математики. Маючи студентів із понад 100 країн, CEU гордиться своєю інтернаціональною спільнотою, де жодна із націй не є домінуючою національною більшістю.  Університет пропонує невеликі, семінарського стилю курси зі співвідношенням студентів до викладачів 7:1, а також індивідуальні консультації з професорами.

Назва програми:

Центральноєвропейський університет

Розташування:

Будапешт, Угорщина

Останній термін подання документів:

24 січня 2013 р.

ФАКУЛЬТЕТИ ТА ПРОГРАМИ

CEU розглядає заяви на вступ від осіб, які приймають його місію та навчальну програму, спрямовану на досягнення цієї місії. CEU приймає студентів на основі їхніх академічних здобутків. Як незалежний вищий навчальний заклад, дотримується процедури зарахування студентів, затвердженої його Сенатом. Критерії прийому визначені відповідно до визнаних міжнародних стандартів та тестів. Зарахування до Центрально-Європейського університету ґрунтується на загальній оцінці кандидата, в тому числі його академічних здобутках, силі рекомендацій, володінні англійською мовою, а також загальній відповідності цілям певного факультету.
Кандидати можуть подавати заяви одночасно на два факультети та на будь-яку кількість програм чи потоків у межах обраних факультетів.
За повною інформацією щодо критеріїв відповідності відвідайте вебсайт.
Заяви слід подавати online
Заяви із запізненням
Заяви, що надійшли після визначеного терміну, розглядатимуться в окремих випадках. Лише ті пізні заяви, що демонструють винятковий потенціал, братимуться до уваги.
ЯК ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ВСТУП
Для перегляду вступної анкети й ознайомленням із процесом  on-line заяви кандидатам слід відвідати веб-сайт CEU. Після реєстрації кандидати отримають автоматично згенерований пароль  анкети on-line, який дозволить їм увійти до системи. Анкета on-line може бути збережена і кандидати можуть повертатися до роботи над нею так часто, як це їм потрібно.  Після заповнення всієї анкети її слід подати, а друковану версію можна долучити до супровідних документів, які кандидати повинні надіслати поштою.
CEU не приймає заяви, надіслані електронною поштою чи факсом.
За повною інформацією щодо процесу подання заяв та зарахування відвідайте веб-сайт CEU.
МОЖЛИВОСТІ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ CEU
Придатність для фінансової допомоги CEU
Понад 80% наших студентів отримують фінансову допомогу та стипендії. Студенти магістерських програм можуть подавати заяви на широке коло фінансових пакетів. Докторські стипендії CEU забезпечують фінансову підтримку навчання в аспірантурі протягом 3 років (покриття вартості навчання, медичного страхування, а також щомісячну стипендію в розмірі прибл. 700 євро). Студенти CEU можуть також звертатися за грантами на поїздки та дослідження. За докладнішою інформацією щодо фінансової допомоги CEU відвідайте: www.ceu.hu/admissions/financialaid.
10 ПРИЧИН ДЛЯ НАВЧАННЯ В CEU!

  1. Міжнародно визнаний американський вчений ступінь
  2. Конкурсний відбір
  3. Можливості фінансової допомоги
  4. Міжнародний склад викладачів
  5. Студенти із понад 60 країн
  6. Подальший кар’єрний та академічний розвиток
  7. Можливості навчання та досліджень за кордоном
  8. Культурна різноманітність
  9. Будапешт: красиве місто у центрі Європи
  10. Допоміжні служби для іноземних студентів

За докладнішою інформацією звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами каб. 219