«Літературна перлина» в ІЖМК

14 грудня 2012 року в запорізькій гімназії № 71 відбулося підведення підсумків міського конкурсу «Літературна перлина», який проходить за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.

Свої таланти у написанні ліричних і прозових творів демонстрували 56 учасників – студенти вищих навчальних закладів, учні запорізьких шкіл, працівники підприємств та установ обласного центру. Не оминуло сяйво «Літературної перлини» і Інститут журналістики і масової комунікації – учасницею конкурсу стала Ірина Ярко, студентка III курсу ІЖМК.

Усі конкурсанти отримали дипломи,  пам’ятні статуетки та збірки з надрукованими творами  учасників. Нагороди  молодим літераторам вручив голова Запорізької організації Національної спілки письменників України Григорій  Лютий.
Прослухавши вірші переможців, він наголосив , що для поета головне – відчувати серцем. «Розум є і в Бога, і в диявола. Наше завдання – допомогти стати духовно високими». Також Гигорій Іванович поділився бажаннями створити в Запоріжжі поетичну школу, щоб молоді таланти мали змогу набувати досвіду.
Наостанок, в якості своєрідного поетичного майстер-класу, він прочитав свій вірш «Соняхи».
А ми бажаємо Ірині Ярко творчого натхнення, нескінченного запалу у написанні літературних творів та їх пошанування від читачів.

Анна Тютюнник, ІІІ курс ІЖМК