«Літературна перлина» ІЖМК

  22 лютого відбулась визначна подія літературного життя Запоріжжя. У Міському палаці дитячої та юнацької творчості пролунали фанфари щорічного міського конкурсу «Літературна перлина», який знаходить юні таланти вже не перший рік.   

  Цього разу до лав переможців були зараховані і студенти Інституту журналістики КПУ. І хоча конкуренція була дуже високою (майже 70 учасників), це не завадило майбутнім журналістам проявити свій талант та вдачу. Перемогу наші студенти дістали у двох номінаціях: поезія – Ірина Ярко, та проза – Анастасія Кізерман. Церемонія нагородження була досить цікавою. Призи та грамоти переможцям вручив Григорій Лютий – голова Запорізької організації Національної спілки письменників України, та Ігор Сергійович Філіпченко – начальник відділу Запорізької міської ради по роботі з молоддю та сім’єю департаменту освіти і науки, молоді та спорту.
А для тих, хто бажає продемонструвати свої літературні здібності, ми нагадаємо, що в жовтні 2012 року відбудеться конкурс «Літературна перлина ІV». Отже, якщо ви пишете вірші, оповіді або есе, обов’язково спробуйте свої сили!