«Кінець світу чи премія Акакія Джорджовича Петренка в ІЖМК?»

21 грудня, доки дехто чекав кінця світу, Інститут журналістики і масової комунікації влаштував собі веселеньке свято. З танцями, піснями, дотепними відеороликами та сюжетами. 

 

Ведучі: Катя Осадча (Анастасія Кізерман) та Володимир Зеленський (Миколай Космін) нагородили лауреатів премії Акакія Джорджовича Петренка рятувальними квитками на ковчег. Переможцями чудернацького нагородження стали: Оля Фреймуд (Марія Єрохіна) зі своєю програмою «Ревізор», «найкращий україномовний політик» Микола Азаров. Премії «Брак ТV» удостоїлася Оксана Байрак (Анастасія Кандибей) за шоу «Давай одружимось». Також не обійшлося й без Савіка Шустера (Едуард Шевченко) та Андрія Малахова (Станіслав Вовна), які так і не розділили між собою нагороду.
У номінації «Кровосісі ТV» виступали телесеріали «Сутінки» та «Щоденники вампірів». Фанати саг (Людмила Мілежик та Анастасія Пісарєва) влаштували таку суперечку, що ім’я переможця так і лишилося загадкою.
Завітав на «вогник» і Дурнєв (Микита Рибалко), який приніс із собою декілька відеороликів «Про кінець світу» за участю викладачів, які поділилися своїми планами на Новий рік.
Ну, а розслідування між студентів провела О. Фреймуд. Цікаві запитання і не менш дотепні відповіді дали, хоч і очікуваний, але результат. «Бульбас», «залізко», «драстичний», питання з географії та логіки – і присутні «заливаються» сміхом.
Своїм запальним співом порадували Юлія Панченко, Марина Железняк і Валентина Самсонова.
Дружня атмосфера, чудове почуття гумору, креативні ідеї сценаристів, акторів та режисерів і ніякого «Армагедону». Свято закінчилося на оптимістичній ноті – вічним гімном ІЖМК.
Висловлюємо щиру подяку всім, хто готував це чудове свято. Творчих вам ідей та «свіжих метеликів» в голові.

І. Ярко,
студентка ІІІ курсу ІЖМК