Як журналісти школярів розмовляти й знімати вчили (або Школа молодого журналіста. Серія 3)

«Приготувалися… Зйомка!»

Ні, так розпочинається не репортаж зі знімального майданчику. Цього разу звичні для телевізійників та кіномитців слова звучали в аудиторії Класичного приватного університету. В ролях ведучих шоу – запорізькі школярі, в ролі режисера – викладач Інституту журналістики і масової комунікації. Але про все по порядку.

 

 

 


Вже втретє Школа молодого журналіста-2013 Інституту журналістики і масової комунікації відкрила свої двері для школярів, які мріють дізнатися більше про світ медіа та журналістики. Цього разу семінар присвятили мистецтву публічної комунікації, тобто вмінню правильно і гарно висловлюватися. Адже ця навичка чи не найголовніша для репортерів та телеведучих, та й взагалі стане в нагоді будь-якій сучасній людині. Декілька годин учні вправно вчилися ораторському мистецтву. Цікаві скоромовки різними мовами, чудернацькі вправи для дикції, основи ораторського мистецтва – усе це вони випробовували на собі.


 Отриманні навички закріпили на практиці – зняли власне ток-шоу „Дискусійне питання”. Школярі були й операторами, і ведучими, і експертами. Що з цього вийшло, вони побачать вже в цю суботу, 9 березня, на наступному занятті Школи молодого журналіста. Якщо вам теж цікаво, то приходьте до нас – подивимось разом!

 

За майстер-класом спостерігала
Анастасія Кізерман,
Студентка гр. ДЖ-109