Вітаємо з перемогою у III етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Вітаємо з перемогою у третьому етапі
Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
студентку Інституту журналістики і масової комунікації
групи ДЛ-110 Ващук Марину,
викладач Л.Г. Пономаренко, доц., д.соц.ком.

Переможця ІІІ етапу мовно-літературних змагань та її наставниця були нагороджені дипломами від обласних державних адміністрацій та управлінь освіти і науки.

 

 

 

 

 

Довідково: Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, започаткований у 2010 р. Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928, проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти.
Відповідно до Положення, Конкурс проходить у чотири етапи: перший – на рівні загальноосвітніх навчальних закладів та військових ліцеїв у жовтні (для професійно-технічних та вищих навчальних закладів – у листопаді); другий – на рівні районів та міст обласного значення у листопаді; третій – на рівні Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та Севастополя у грудні; четвертий, фінальний – на загальнодержавному рівні в лютому.

Вже проведено фінальний IV етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Перевірка робіт учасників фінального конкурсу триватиме до кінця березня 2013 р. У травні, у м. Каневі Черкаської області, відбудеться урочисте нагородження переможців ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та їх наставників. Відповідно до Указу Президента України від 1 вересня 2011 року № 884/2011 «Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» 39 найкращим українським учням, студентам та з числа переможців цьогорічного конкурсу буде призначено стипендії Президента України.
Тож, Марино, тримаємо за тебе кулачки, бажаємо перемоги в конкурсі!

Кафедра видавничої справи та
української філології