ГОРДІСТЬ ІНСТИТУТУ ЖУРНАЛІСТИКИ І МАСОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ

Нещодавно дійшов свого логічного завершення 5-ий Донецький студентський фестиваль реклами, який цього року із всеукраїнського змінив масштаб на міжнародний. Крім учасників з різних куточків України – Івано-Франківська, Києва, Харкова, Запоріжжя та Сум, у фестивалі взяли участь російські (Челябінськ) та білоруські рекламісти (Мінськ).
Загалом на фестивалі порадував як загальний рівень робіт, так і окремі "шедеври" студентського креативу.

 

 

 

 

 

 

 

Відразу ж зазначимо, що оскільки фестиваль став ювілейним, то відразу ж містив у своїх умовах проведення та участі кілька приємних нововведень для учасників.
На Донецькому студентському фестивалі реклами Запоріжжя представив студент Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету – Андрій Сагач, який цього року побив усі можливі рекорди фестивалю – забравши у свої руки перемоги відразу в двох номінаціях – «Зовнішня реклама» та «Фірмовий стиль».

Але за короткий період часу для Андрія це не єдині перемоги у фестивалях реклами. Андрій з легкістю та професіоналізмом здобув перемогу та Гран-Прі ще в декількох найпрестижніших студентських фестивалях реклами в Москві та Новосибірську. Тож завдяки Андрію та його нескінченного таланту у сфері реклами про Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету знають далеко за межами нашої країни.

Наостанок, варто відзначити, що на сьогодні, Андрій є найтитулованішим молодим рекламістом України та СНД.
Тож бажаємо нашому Андрію майбутніх перемог, творчої наснаги, нескінченного креативного польоту думки у рекламній сфері. І гордо нести звання студента Класичного приватного університету.
 

З гордістю, дирекція ІЖМК