ДЕНЬ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ або ЯК БОГИ-ОЛІМПІЙЦІ СПУСТИЛИСЬ НА ЗЕМЛЮ

О, грецькі Боги!
Як ви світом вправно управляли,
У вас законом радощі були.
Це ви блаженство людям возвіщали
Та любі мрії матері землі…

 

 

 

«Високо на світлому Олімпі панує Зевс, оточений сонмом Богів. З Олімпу розсилає людям Зевс свої дарунки й затверджує на землі порядок і закони…». 

Але одного весняного дня, коли на календарі настав особливий день – День Інституту управління, Боги-Олімпійці були відряджені на Землю з важливою місією: визначити хто з управлінців найбільш вправний та приносить більшу користь суспільству? Адже напередодні цього Дня серед людей виникли певні сумніви щодо того, що є кращим: коли за тобою йдуть люди як за успішним менеджером, коли тебе слухається техніка як талановитого програмного інженера, коли земельні ресурси використовуються раціонально та ефективно завдяки тому, що твоє покликання бути висококласним землевпорядником, коли ти є поважним державним управлінцем, який гідно, патріотично, завзято керує державою та творить в ній закони, коли тобі випала честь бути педагогом з великої літери, який сіє розумне, добре та вічне й управляє людськими знаннями та освітою.
 

 

Жеваго Любов,
голова студентської ради Інституту управління КПУ,
студентка 4 курсу напряму підготовки „Менеджмент”
 
Капралова Олена,
студентка магістратури Інституту управління КПУ,
спеціальність „Менеджмент організацій і адміністрування”

 

 

Гроздєв Олексій,
студент 2 курсу напряму підготовки
„Геодезія, картографія та землеустрій”

Дерибас Антон, студент магістратури спеціальності „Банківська справа”

Віхорт Юлія Володимирівна, заступник директора Інституту управління

 

Покатаєва Тетяна Олександрівна,
старший викладач кафедри
гуманітарних дисциплін
Інституту управління
 
Крейдич В’ячеслав з творчим подарунком від студентської ради КПУ Лепьохіна Інна Олександрівна, керівник колективу „Новий стиль”, привітання від Інституту здоров’я, спорту та туризму

 

Поєднуючи приємне з корисним, олімпійські гості мали змогу не тільки розв’язати суперечливе питання, але й відвідати українську землю. Адже вийти в степ, поле, українське полісся – це зовсім не те, що споглядати зверху лише верхівки дерев... На щирій українській землі можна вдихнути свіжого повітря із запахом духмяних трав і квітів, пройтись українськими містечками або селами та відчути дух українських нащадків, які творили її історію. А для того, щоб вражень від України вистачило надовго, разом із зразковим колективом Палацу культури Металургів гості поринули в атмосферу нашої різнобарвної країни.
 

 

У цей урочистий день по велінню Зевса олімпійська родина спустилася на землю, щоб визначити найбільш гідних і нагородити їх дарунками олімпійських богів. І вирішили вони, що найкращими у своїй справі стали ті, кому владою долі призначено передавати мудрість іншим поколінням, тим, хто наділений мудрістю, розумом та талантом, добротою й терпінням – професорсько-викладацький склад Інституту управління.
А особливу відзнаку отримала проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління, доктор наук з державного управління, професор – Анжела Віталіївна Мерзляк, адже саме з її легкої руки під цим небом, на цій землі, всі Боги Олімпу дійшли згоди щодо важливості усіх граней Управління. Про це урочисто сповістив Зевс нашої сучасності – проректор з навчальної роботи та з питань ліцензування та акредитації, доктор педагогічних наук, професор – Олександр Іванович Гура.

Час... Єдиний, чим не може управляти людина, його не можна зупинити, не можна прискорити або навпаки... Час – сам по собі... І єдине що підвладне людині, це зупинити миті минулого на фотознімках, на яких залишиться наша незабутня зустріч!